V našem pneuservisu nabízíme takové služby, které úzce souvisí s hlavní činností naší firmy – renovací disků kol. Cílem je usnadnit našim zákazníkům renovaci disků kompletním servisem u nás – na jednom místě. Disky na renovaci k nám nyní můžete přivézt obuté s pneumatikami!

Nabízíme:
• demontáž pneumatik z disků
• uschování pneumatik
• montáž pneumatik na disky
• nákup a montáž nových pneumatik na disky
• vyvážení kol

Náš pneuservis budujeme postupně a další služby budeme postupně přidávat..
Nenabízíme:
• demontáž kol z osy automobilu
• montáž kol na osu automobilu
• opravy defektů
• pneuservis motokol
• pneuservis disků bez středového otvoru


Postup

1. Demontáž pneumatik z disků a montáž na disky

Demontáž i montáž pneumatik provádíme na profesionálním stroji RAVAGLIOLI G8945V.26S. Jedná se o speciální a šetrný stroj, který pracuje bez použití „montpáky“. Tato zouvačka vyniká několika vlastnostmi, které jsou klíčové pro šetrné zouvání a především obouvání pneumatik s ohledem na zrenovovaný disk:

středové upínání disku – disk je upnutý za svůj středový otvor, čímž nedochází k poškození disku jako při upnutím klasickými čelistmi

odrážecí kladky – jedná se o nejšetrnější plynulé odrážení, které nepoškodí bočnice pneumatiky jako při odrážení bočním odražečem (lopatou)

patentovaný montážní palec používaný místo „montpáky“, který je vyrobený z kluzného odolného plastu a tím zabraňuje poškození ráfku

stroj je vhodný pro přezouvání nízkoprofilových pneumatik, pro přezouvání dojezdových run-flat pneumatik a pro přezouvání pneumatik se zesílenou bočnicí

stroj umožňuje přezouvání obrácených (reverzních) ráfků

velikost přezouvaných ráfků 10″ – 26″, maximální šířka ráfku 15″

RAVAGLIOLI G8945V.26S

2. Vyvážení kol

Vyvážení u nás obutých kol provádíme na mikroprocesorové vyvažovačce CEMB FOCUS F380, která nabízí veškeré funkce moderní vyvažovací techniky.

Velikost přezouvaných ráfků 10″ – 30″, maximální šířka ráfku 20″.

Při vyvažování kol je nejdůležitějším krokem v celém procesu správně upnuté a vystředěné kolo. Z tohoto důvodu používáme vedle běžných středících kuželů také speciální rozvírací kleštiny, které středí za válcový otvor v náboji disku. Tím se maximálně přibližujeme k reálné situaci vystředění kola na náboji automobilu.

Pozn.: při vyvažování disku, který byl u nás renovován, je nutné mít správně očištěný náboj disku. Proto doporučujeme využít naši službu broušení dosedacích ploch disku viz doplňkové služby.

CEMB FOCUS F380

Galerie


Ceník

10“ – 16“17“ – 18“19“ – 26“
kompletní přezutí kola
(demontáž pneu + montáž pneu + vyvážení + závaží)
160190220
demontáž pneu506070
montáž pneu455565
vyvážení kola455565
závaží202020
ventil gumový202020
ventil ocelový606060
ventil TPMSdle typudle typudle typu
příplatek za demontáž RunFlat pneu+50+50+50
příplatek za montáž RunFlat pneu+50+50+50
obal na pneu151515

ceny jsou uvedeny v Kč za jedno kolo
u nás nelze platit platební kartou

Přejít nahoru